assa dla biznesu

Szybkie pożyczki dla firm – nowość na rynku

Posted by

Pożyczka dla firm dotąd kojarzona była przede wszystkim z kredytem w banku. Takie rozwiązanie nie zawsze było korzystne dla przedsiębiorców, jednak nie mieli oni innego wyjścia w sytuacji, gdy chcieli rozwijać swoją firmę, a na daną chwilę brakowało im funduszy. Obecnie uległo to zmianie, ponieważ na rynku finansowym pojawiła się zupełnie nowa usługa, czyli szybkie pożyczki dla firm. Od teraz nie są już one przeznaczone jedynie dla osób prywatnych. Jak to możliwe i w jaki sposób możemy z nich korzystać?

Pożyczka przez internet
Przedsiębiorca, który chce zaciągnąć pożyczkę nie musi już przygotowywać starannie wszystkich dokumentów i wybierać się z nimi do banku. Szybkie pożyczki dla firm działają zupełnie inaczej i są udzielane w całości przez internet. Co musimy zrobić aby otrzymać kredyt? To zależy od banku. Może się okazać, że wystarczy wypełnić wniosek kredytowy dostępny w sieci oraz przesłać wyciągi w formacie PDF z kont firmowych za ostatnie pół roku. Na ich postawie zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Nie będą nam potrzebne żadne inne zaświadczenia. Czas oczekiwania na decyzję w tym przypadku wynosi zaledwie kilka minut. Do wyboru mamy różne rodzaje kredytów, w tym m.in. kredyt obrotowy. Jego suma może sięgać nawet 250 tysięcy złotych.

Pożyczka bez BIK
Do tej pory sprawdzenie firmy w BIK było obowiązkiem, przez co wielu przedsiębiorców nie mogło liczyć na otrzymanie pożyczki. Negatywna historia kredytowa wykluczała nas już na starcie. Szybka pożyczka oferuje szansę każdemu, bez znaczenia na jego przeszłość finansową. Czy są jakieś określone wymogi, które musi spełniać nasza firma? Niektóre instytucje finansowe mogą wymagać aby funkcjonowała ona na rynku przez przynajmniej okres trzech lat. Inne zawyżają tą liczbę nawet do lat pięciu. Bez większego problemu możemy jednak znaleźć firmy, które nie będą na to zwracać uwagi. Pożyczkę możemy otrzymać na firmę, która funkcjonuje zaledwie jeden dzień.

Szybka pożyczka- czy to się opłaca?
Szybka pożyczka przeważnie będzie nieco droższa od standardowego kredytu. Nie musimy się jednak obawiać, że nasz wniosek zostanie odrzucony, a przy tym okres oczekiwania jest bardzo krótki. Jeżeli zatem zależy nam na czasie to będzie to jedyne słuszne rozwiązanie. Taka pożyczka jest ponadto o wiele wygodniejsza, gdyż nie wymaga od nas kompletowania pełnej dokumentacji i wizyt w oddziale banku więc warto wziąć ją pod uwagę.

Polecana szybka pożyczka dla firm: